ŠKF

Navigace

Úpravy fotografií ve photoshopu

30.09.2017

Kurz úprav fotografií v programu Photoshop Elements je určen především začínajícím zájemcům, kteří nemají s touto problematikou žádné či pouze minimální zkušenosti, ale kteří již mají základní počítačové dovednosti.

Místo konání: Pod Juliskou 2, Praha 6 > (9-12h. + 13-16h.)
Volná místa: Ano
Úroveň pokročilosti: začátečníci
Lektor: MgA. Bára Stejskalová

Cena: 1 500 Kč

Objednat

Galerie

Počítačová učebna
Galerie absolventů kurzu

Další informace o kurzu (záložky)

Zkušený lektor vás během těchto kurzů seznámí s nejdůležitějšími funkcemi tohoto grafického editoru, poradí vám celou řadu praktických tipů a jak je využít v praxi. V kurzu se seznámíte a vyzkoušíte si, jak provádět základní (globální) úpravy snímků i rychlé úpravy a profesionální retuše, tak aby upravené fotografie odpovídaly vašim představám.

Na semináři se mimo jiné naučíte:

  • rozumět a používat řadu teoretických pojmů (rozlišení snímku, převzorkování snímku, barevná hloubka, barevný prostor RGB, CMYK apod.)
  • provádět základní úpravy na vašich fotografiích (expozice, jas, kontrast, vyvážení bílé, oříznutí, zvětšení, zmenšení, výřezy, rámečky, vyrovnání šikmých linií, práce s výběry, úprava barevnosti, způsoby ukládání snímků v různých formátech – JPG, TIFF, PSD apod.)
  • retušovat nežádoucí části fotografií (úprava pleti, nežádoucí objekty v záběru atd.)
  • převádět barevné snímky na černobílé, kolorovat či tónovat fotografie atd.
  • plus řadu dalších praktických rad, tipů a triků…

Maximální počet účastníků je 8.

Vedoucí lektor kurzu:  MgA. Bára Stejskalová

Kurz úprav fotografií v programu Photoshop Elements je určen především začínajícím zájemcům, kteří nemají s touto problematikou žádné či pouze minimální zkušenosti, ale kteří již mají základní počítačové dovednosti (orientace na disku, ovládání myši, práce se soubory v adresářích apod.)

 

Kurz proběhne v počítačové učebně ve Stanici techniků, DDM hl.m. Prahy, Pod Juliskou 2a, Praha 6, od 9.00 do 16h. s hodinovou přestávkou na oběd.

Objednávkový formulář
Další informace

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram

Telefon
+420 721 701 686

E-mail
info@nauctesefotit.cz