ŠKF

Navigace

Fotoexpedice NAMIBIE

20.10.2019 - 02.11.2019

Přihlásit se Galerie absolventů kurzu

V Namibii, tam by chtěl fotit každý! Ale vy s námi můžete! Nepropásněte jeden z nejúžasnějších zážitků svého života. Namibie je natolik fotogenická, že je snem každého fotografa. A natolik bezpečná, že letět tam je stejné jako letět do Říma - žádné složité přípravy či očkování. Akorát si dýl posedíte v letadle.

Galerie

Jana Kupčáková, Namibie

Termín konání: 20.10.2019 - 02.11.2019
Místo konání: Namibie
Úroveň pokročilosti: mírně pokročilí až pokročilí
Lektor: Jana Kupčáková

Cena: 75 000 Kč

Přihlásit se

Další informace o kurzu (záložky)

Odlet/přílet Vídeň, jen 7 fotografů a tento skvělý program, jehož část nyní právě odtajňujeme (zbytek bude překvapení):

1.den: Vídeň – Windhoek. Odlet do hlavního města Namibie.

2.-3.den: Hlavní město Namibie ležící v nadmořské výšce 1656 m, světové a maloměstské zároveň, centrum hospodářství, kultury, vzdělávání, dopravy a turistiky. Vyfotíme si mimo jiné i největší meteorit na světě Hoba, vážící 50 tun.

4.-5.den: Čeká nás národní park Etosha, jedna z nejkrásnějších přírodních afrických rezervací, jejíž jméno znamená v jazyce Sanů “Velké bílé místo” se spoustou zvěře.

6.den: Versteende Woud, Twyfelfontein. Zkamenělý les starý 250 miliónů let v zemi Damarů. Nejvýznamnější naleziště skalních maleb a rytin v jižní Africe, starých 3000-4000 let.

7.-8.den: Skeleton Coast, Swakopmund. Pobřeží koster, nezapomenutelný pohled na tisíce tuleňů. Nejsušší poušť světa, která zaujímá asi 15% plochy celé země. “Nejjižnější německé mořské lázně” Swakopmund.

9.-12.den: Namib Naukluft Park, Fish River Canyon. 300 m vysoké duny, druhý největší kaňon na světě s hloubkou 550 m.

13.-15.den: Windhoek – Vídeň. Návrat domů.

Cenu předpokládáme do 75.000 Kč (záleží na aktuální ceně letenky) a zahrnuje letenku, pronájem auta, vybavené kempy, vstupy do národních parků, cestovní pojištění, pojištění storna, pojištění spolupořádající cestovní kanceláře, vízum, služby zkušeného průvodce po celou dobu cesty a služby řidiče na místě. Spaní v kempech ve vlastních stanech.

Pokud cestujete spíše po Evropě a doposud se vám ani nesnilo, že se podíváte do Afriky, teď je ten pravý čas – v bezpečí zkušeného průvodce a v malé skupince nadšených fotografů. Naopak, pro protřelé fotocestovatele, kterým Namibie chybí v portfoliu, teď přišel ten správný čas se sem vydat. Náš průvodce a majitel brněnské cestovní kanceláře Martin se specializuje na cesty malých skupin již více než 20 let a je jen málo zemí, které nenavštívil. V Namibii byl už několikrát a cestami po Africe strávil dohromady více než 5 let svého života. Sám je fotografem a vydal knihu, takže dokáže vybrat lokace, které fotografové ocení. Fotoexpedice se účastní i naše milá lektorka Jana Kupčáková, ověnčená mnoha cenami a obdařená temperamentem a neutuchající energií, které jsou vysoce nakažlivé. Nepředpokládáme sice, že Jana bude v Namibii učit, ale určitě se ráda, tak jako každý účastník, podělí o své zkušenosti a tipy. Pokud jste kdy strádali, když vás na dovolené rodinní příslušníci popoháněli, že zdržujete focením, s námi se vám to nestane.

Letenky zdražují každým dnem: rychlé rozhodnutí = levnější rozhodnutí!

Cena: 75 000 Kč

Přihlásit se

Předpokladem pro tento kurz je alespoň částečná znalost hlavních funkcí digitálního fotoaparátu (clona, čas, ISO apod.) a základních pravidel snímkové techniky (co je to hloubka ostrosti a jak ji můžeme ovlivnit, jak vzniká pohybová neostrost apod.).

 

Vše toto vás ale rádi do října doučíme v našich kurzech, abyste v Namibii nezápasili s technikou a mohli se soutředit jen a jen na focení.

Cena: 75 000 Kč

Přihlásit se

Vše podstatné najdete na záložce “obsah a cíl kurzu”.

Cena: 75 000 Kč

Přihlásit se

Co o nás říkají úspěšní absolventi kurzů?

Kurz beze zbytku naplnil moje představy a očekávání. Byla jsem maximálně spokojená, způsob vedení kurzu ze strany lektora byl profesionální, oceňuji zejména jasné a srozumitelné vysvětlení všeho, co bylo třeba, praktické zkoušení a vstřícný a pohodový přístup. Kurz mi jako začátečníkovi velice pomohl. Moc rád si zvolím některý z navazujících kurzu a budu se těšit na další setkání!

Petr N.

Kurz pro začátečníky

Pořídil jsem si novou zrcadlovku a nějakou dobu "bojoval" s jejím ovládáním. Kurz základů fotografování zrcadlovkou mi proto hodně pomohl v osvojení si základních návyků focení a pomohl mi převést teorické znalosti do praxe. Velmi příjemně lidsky a zároveň i perfektně odborně vedený kurz, po jehož absolvování mi spousta známých fotografů "laiků", ale i lidí zabývajících se focením na profesionálnější úrovni řekla, že jsem se velmi výrazně zlepšil!

Karel S.

Kurz základů fotografování zrcadlovkou

Po absolvování kurzu jsem odjížděla s úplně jiným náhledem na okolní svět a obličeje kolemjdoucích, a především obrovskou chutí fotit! Mnohokrát děkuji za skvělý, prakticky vedený a informacemi nabitý, kurz, který proběhl ve velmi příjemné atmosféře. Moc jsem si to užila a budu vás ráda dále doporučovat:-)

Pavla J.

Kurz tvůrčí fotografie

Na kurz jsem šla s tím, že fotím pěkné fotky převážně s využitím automatiky a nemusím řešit žádná ruční nastavení. Po absolvování kurzu už na automat v podstatě vůbec nefotím, naučila jsem se rychle triky, které v návodu nevyčtu a během jednoho dne, který byl zároveň skvělým odreagováním jsem se dozvěděla i důležité věci z teorie, na jejíž studium jinak nemám čas. Kurz vřele doporučuji všem, kteří se chtějí více ponořit do tajů fotografování a naučit se při focení experimentovat. Naučila jsem se nebát četných tlačítek na zrcadlovce a focení si teď mnohem více užívám.

Lenka V.

Kurz Speciál pro mírně pokročilé

Nezaujal vás tento kurz?

Další nabízené kurzy

Přihláška
Další informace

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram

Telefon
+420 721 701 686

E-mail
info@nauctesefotit.cz