ŠKF

Navigace

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE (on-line)

25.03.2021

Přihlásit se Galerie absolventů kurzu

Baví vás focení, ale nevíte, s kým se o svých snímcích odborně poradit? Potřebujete vybrat soubor na výstavu a nejste si jistí? Uvažujete vy nebo vaše blízká osoba o umělecké škole, ale sem tam vás přepadne nejistota, jestli to stojí za to zkusit a co po vás budou chtít? Rádi fotíte různé žánry a potřebujete poradit s nasměrováním? Chcete se ujistit, že jdete správným směrem a stojíte o rady a doporučení na míru pro vás samotné? Pro vás všechny je tady náš lektor Míra. Během konzultace se bude věnovat jen vám, vašim potřebám, výzvám, kterým čelíte a poradí vám a pomůže s další tvorbou. Žádné obecné řeči a fráze, ale odborná zpětná vazba, která vás výrazně posune vpřed. Jak to můžeme tvrdit? Za dobu svého lektorského působení v oblasti fotografie, Miroslav Němeček učil více než 3 000 studentů v kurzech různé pokročilosti a ohodnotil v nich na desítky tisíc fotografií. Viděl snad všechny zásadní fotografické výstavy, pořádané v ČR za posledních 25 let. Umí pro vás vybrat to podstatné a upozornit vás na věci, které by vás samotné nenapadli, nebo kterých jste si nevšimli. Právě to je jedna z hlavních přidaných hodnot, kterou studenti na naší škole oceňují.

Galerie

Jan Bejvl, Lenka
Patrik Staněk, Vodní smršť
Jan Faltus, Rodina
Zdenka Janásková, Úsměv prosím
Tereza Dvořáková, Život je závod
Kristýna Chromá, Včelka

Místo konání: on-line >> kdykoliv dle domluvy
Úroveň pokročilosti: libovolná
Lektor: MgA. Ing. Miroslav Němeček

Cena: 1 000 Kč

Přihlásit se

Další informace o kurzu (záložky)

Konzultace nad fotografiemi s vedoucím lektorem ŠKF, Miroslavem Němečkem.

 • Konzultace trvá podle potřeby 60 – 75 min.
 • Konzultace probíhají v dříve domluveném termínu a čase.
 • Váš preferovaný termín konzultace (den a hodina) napište prosím do přihlášky!
 • Je důležité potvrdit si následně tuto konzultaci s vedoucím lektorem buď telefonicky na tel: 721 701 686 nebo e-mailem na info@nauctesefotit.cz
 • Konzultace musí být objednána zájemcem nejpozději 48 hod. (2 dny) před jejím termínem! Přihláška musí být potvrzena ze strany ŠKF zpáteční emailovou zprávou nejpozději do 24h. po odeslání přihlášky.
 • Konzultace probíhá nad předem poslanými fotografiemi, které je nutné zaslat nejpozději 24 hodin před domluveným termínem konzultace
 • Fotografie je třeba poslat na emailovou adresu info@nauctesefotit.cz ve formátu jpg a o velikosti max. 500kB na jeden snímek. V případě výrazně větších souborů je pak nutno je zaslat přes www.uschovna.cz či jinou podobnou službu.
 • Zájemce o konzultaci pošle max. 50 svých fotografií libovolného tématu dle vlastního výběru.

Náplň konzultace:

 • Pro každého účastníka zahrnuje konzultace, vedle detailnějšího hodnocení fotografií i praktická doporučení pro znatelné vylepšení kvality jeho současné i budoucí fotografické tvorby.
 • Prokonzultovat lze i vhodný typ fotoaparátu a fotografického příslušenství pro Vaši tvorbu
 • Prokonzultovat lze vhodnost Vašeho zaměření na konkrétní fotografickou oblast, téma či žánr
 • Prokonzultovat lze výběr jednotlivých snímků nebo i celého fotografického souboru pro přijímačky na střední či vysokou uměleckou školu
 • Prokonzultovat lze vhodný výběr fotografií pro výstavní účely, jakož i pro konkrétní výstavní prostor (kavárnu, restauraci, konkrétní galerii apod.)
 • Pro zájemce o studium na ITF Slezské Univerzity v Opavě: konzultace je možno využít k ohodnocení a vylepšení fotografického souboru, který budete na tuto vyhlášenou uměleckou školu odesílat.
 • Registrovanému účastníkovi v soutěže FOTOSTART poskytne navíc lektor řadu důležitých rad a tipů, týkající se kupříkladu správného výběru fotografií do jednotlivých soutěžních kol soutěže FOTOSTART apod.
 • Konzultace probíhá přes aplikaci ZOOM.
 • Přihlášení se do této on-line konzultace by mělo(!) jít buď přímo: https://zoom.us/j/6982358554?pwd=dzdpQjEybDVKamdKV3pudWpiYkNuQT09. příp. lze použít pro přihlášení Meeting ID: 698 235 8554 a heslo (password): fotostart

Cena: 1 000 Kč

Přihlásit se

Cena: 1 000 Kč

Přihlásit se

Viz Obsah a cíl kurzu

Cena: 1 000 Kč

Přihlásit se

Co o nás říkají úspěšní absolventi kurzů?

Kurz beze zbytku naplnil moje představy a očekávání. Byla jsem maximálně spokojená, způsob vedení kurzu ze strany lektora byl profesionální, oceňuji zejména jasné a srozumitelné vysvětlení všeho, co bylo třeba, praktické zkoušení a vstřícný a pohodový přístup. Kurz mi jako začátečníkovi velice pomohl. Moc rád si zvolím některý z navazujících kurzu a budu se těšit na další setkání!

Petr N.

Kurz pro začátečníky

Pořídil jsem si novou zrcadlovku a nějakou dobu "bojoval" s jejím ovládáním. Kurz základů fotografování zrcadlovkou mi proto hodně pomohl v osvojení si základních návyků focení a pomohl mi převést teorické znalosti do praxe. Velmi příjemně lidsky a zároveň i perfektně odborně vedený kurz, po jehož absolvování mi spousta známých fotografů "laiků", ale i lidí zabývajících se focením na profesionálnější úrovni řekla, že jsem se velmi výrazně zlepšil!

Karel S.

Kurz základů fotografování zrcadlovkou

Po absolvování kurzu jsem odjížděla s úplně jiným náhledem na okolní svět a obličeje kolemjdoucích, a především obrovskou chutí fotit! Mnohokrát děkuji za skvělý, prakticky vedený a informacemi nabitý, kurz, který proběhl ve velmi příjemné atmosféře. Moc jsem si to užila a budu vás ráda dále doporučovat:-)

Pavla J.

Kurz tvůrčí fotografie

Na kurz jsem šla s tím, že fotím pěkné fotky převážně s využitím automatiky a nemusím řešit žádná ruční nastavení. Po absolvování kurzu už na automat v podstatě vůbec nefotím, naučila jsem se rychle triky, které v návodu nevyčtu a během jednoho dne, který byl zároveň skvělým odreagováním jsem se dozvěděla i důležité věci z teorie, na jejíž studium jinak nemám čas. Kurz vřele doporučuji všem, kteří se chtějí více ponořit do tajů fotografování a naučit se při focení experimentovat. Naučila jsem se nebát četných tlačítek na zrcadlovce a focení si teď mnohem více užívám.

Lenka V.

Kurz Speciál pro mírně pokročilé

Nezaujal vás tento kurz?

Další nabízené kurzy

Přihláška
  Další informace

  Zůstaňte v kontaktu

  Facebook Instagram

  Telefon
  +420 721 701 686

  E-mail
  info@nauctesefotit.cz