ŠKF

Navigace

Jak se dostat na vyhlášenou ITF?

07.12.2019

Přihlásit se Galerie absolventů kurzu

Zajímá vás fotografie a uvažujete o studiu na vysoké škole? Jeden z pedagogů Institutu tvůrčí fotografie Slezské univerzity v Opavě, fotograf, kurátor a historik fotografie, Josef Moucha, přijde 7. 12. k nám do školy informovat vás o možnostech studia i o přijímacím řízení na tuto Opavskou školu. A abyste ke zkouškám už měli nějaké znalosti do začátku, přednese i asi hodinovou přednášku o české dokumentární fotografii 20. století. Dokumentární fotografii se věnuje nejen on sám, ale i vedoucí ITF, fotograf a historik fotografie Vladimír Birgus, i další ze slavných pedagogů a fotografů této školy, Jindřich Štreit. A mimochodem, víte, že náš světově proslulý fotograf a představitel tzv. subjektivního dokumentu – Josef Koudelka – je jediným českým členem prestižní agentury Magnum Photos? Rozhodně tedy budete v dobré společnosti! Přednáška je zdarma, ale podmínkou je Vaše registrace přes přihlašovací formulář na konci této stránky!

Galerie

Vladimír Birgus, Miami Beach, 2012
Vladimír Birgus, Moskva, 2000
Vladimír Birgus, Berlín, 1993
Josef Koudelka, Invaze
Josef Koudelka, Exily
Josef Koudelka, Exily
Jindřich Štreit, Vesnice je svět
Jindřich Štreit, Vesnice je svět
Jindřich Štreit, Vesnice je svět

Místo konání: Učebna ŠKF - Francouzská 4, Praha 2 > 10 - 12h.
Úroveň pokročilosti: bez omezení
Lektor: MgA. Ing. Miroslav Němeček

Další informace o kurzu (záložky)

Zajímá vás fotografie a uvažujete o studiu na vysoké škole? Jeden z pedagogů Institutu tvůrčí fotografie Slezské univerzity v Opavě, fotograf, kurátor a historik fotografie, Josef Moucha, přijde 7. 12. k nám do školy informovat vás o možnostech studia i o přijímacím řízení na tuto opavskou školu. A abyste ke zkouškám už měli nějaké znalosti do začátku, přednese i asi hodinovou přednášku o české dokumentární fotografii 20. století. Dokumentární fotografii se věnuje nejen on sám, ale i vedoucí ITF, fotograf a historik fotografie Vladimír Birgus, i další ze slavných pedagogů a fotografů této školy Jindřich Štreit. A mimochodem, víte, že náš světově proslulý fotograf a představitel tzv. subjektivního dokumentu – Josef Koudelka – je jediným českým členem prestižní agentury Magnum Photos. Rozhodně tedy budete v dobré společnosti!

Přednáška je zdarma, ale podmínkou je Vaše registrace přes přihlašovací formulář (Přihláška) na konci této stránky!

Přednáška je zdarma, ale podmínkou je Vaše registrace přes přihlašovací formulář (Přihláška) na konci této stránky!

KDE:  učebna ŠKF – Francouzská 4, Praha 2

KDY:  sobota – 7.12. 2019

OD KDY DO KDY:  10.00 – 12.00

Co o nás říkají úspěšní absolventi kurzů?

Kurz beze zbytku naplnil moje představy a očekávání. Byla jsem maximálně spokojená, způsob vedení kurzu ze strany lektora byl profesionální, oceňuji zejména jasné a srozumitelné vysvětlení všeho, co bylo třeba, praktické zkoušení a vstřícný a pohodový přístup. Kurz mi jako začátečníkovi velice pomohl. Moc rád si zvolím některý z navazujících kurzu a budu se těšit na další setkání!

Petr N.

Kurz pro začátečníky

Pořídil jsem si novou zrcadlovku a nějakou dobu "bojoval" s jejím ovládáním. Kurz základů fotografování zrcadlovkou mi proto hodně pomohl v osvojení si základních návyků focení a pomohl mi převést teorické znalosti do praxe. Velmi příjemně lidsky a zároveň i perfektně odborně vedený kurz, po jehož absolvování mi spousta známých fotografů "laiků", ale i lidí zabývajících se focením na profesionálnější úrovni řekla, že jsem se velmi výrazně zlepšil!

Karel S.

Kurz základů fotografování zrcadlovkou

Po absolvování kurzu jsem odjížděla s úplně jiným náhledem na okolní svět a obličeje kolemjdoucích, a především obrovskou chutí fotit! Mnohokrát děkuji za skvělý, prakticky vedený a informacemi nabitý, kurz, který proběhl ve velmi příjemné atmosféře. Moc jsem si to užila a budu vás ráda dále doporučovat:-)

Pavla J.

Kurz tvůrčí fotografie

Na kurz jsem šla s tím, že fotím pěkné fotky převážně s využitím automatiky a nemusím řešit žádná ruční nastavení. Po absolvování kurzu už na automat v podstatě vůbec nefotím, naučila jsem se rychle triky, které v návodu nevyčtu a během jednoho dne, který byl zároveň skvělým odreagováním jsem se dozvěděla i důležité věci z teorie, na jejíž studium jinak nemám čas. Kurz vřele doporučuji všem, kteří se chtějí více ponořit do tajů fotografování a naučit se při focení experimentovat. Naučila jsem se nebát četných tlačítek na zrcadlovce a focení si teď mnohem více užívám.

Lenka V.

Kurz Speciál pro mírně pokročilé

Nezaujal vás tento kurz?

Další nabízené kurzy

Přihláška
Další informace

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram

Telefon
+420 721 701 686

E-mail
info@nauctesefotit.cz