ŠKF

Navigace

PŘÍPRAVKA k přijímačkám na školy

15.06.2023

Přihlásit se Galerie absolventů kurzu

Tři přípravné individuální lekce /konzultace/ nad Vašimi fotografiemi k přijímacím zkouškám na středni či vysokou uměleckou školu s výukou fotografie (SPŠG Hellichovka, Eduso, ART ECON, Michael, ITF v Opavě, FAMU apod.). Lekce se primárně budou týkat úrovně a kvality Vašich fotografií, se kterými se chystáte na konkrétní uměleckou školu hlásit. Součástí lekcí jsou i domácí praktické úkoly (splnitelné úkoly :)), které by měly vést ke zvýšení kvality Vašich vybíraných fotografií. Dozvíte se zde ale i řadu praktických rad a doporučení k případným písemným testům z fotografické techniky, dějin fotografie či dějin výtvarného umění apod. Pro podstatné zvýšení Vašich šanci k přijetí na vybranou školu Vám pomůže celou řadou užitečných rad a postřehů vedoucí Školy kreativní fotografie v Praze a odborník nad míru povolaný, MgA. Ing. Miroslav Němeček.

Galerie

Jan Kočí, Kuk
Eliška Rampulová, Co je šeptem...
Dagmar Vopolková, Racci na lovu
Naďa Faltusová, Černá kočka
Miroslav Kuběna, V letu
Miluše Převrátilová, Mlhavý den u Vltavy
Jan Bejvl, Lenka
Tereza Dvořáková, Život je závod

Místo konání: Francouzská 4, Praha 2 > 3 x 60 min. dle domluvy
Úroveň pokročilosti: libovolná
Lektor: MgA. Ing. Miroslav Němeček

Cena: 4 500 Kč

Přihlásit se

Další informace o kurzu (záložky)

Tři přípravné individuální lekce /konzultace/ nad Vašimi fotografiemi k přijímacím zkouškám na středni či vysoké umělecké školy (SPŠG Hellichovka, Eduso, ART ECON, Michael, ITF v Opavě, FAMU apod.). Lekce se primárně budou týkat úrovně a kvality Vašich fotografií, se kterými se chystáte na konkrétní uměleckou školu hlásit. Součástí lekcí jsou i domácí praktické úkoly (splnitelné úkoly :)), které by měly vést ke zvýšení kvality Vašich vybíraných fotografií. Dozvíte se zde ale i řadu praktických rad a doporučení k případným písemným testům z fotografické techniky, dějin fotografie či dějin výtvarného umění apod. i k případným praktickým zkouškám.

Přesné termíny a čas tří 60 minutových lekcí (v rozmezí od 16.00 do 20 hod.) je třeba si domluvit s lektorem, MgA. Ing. Miroslavem Němečkem, telefonicky na 721 701 686 nebo emailem!

Dle potřeby lze rovněž domluvit i pouze dvě 90 minutové přípravné lekce.

 

Cena: 4 500 Kč

Přihlásit se

Přinést reprezentativní výběr ze své fotografické tvorby (na papíře nebo na flešce), nejlépe však fotografie zamýšlené pro přijímací zkoušky na konkrétní škole.

Cena: 4 500 Kč

Přihlásit se

Přesný čas tří 60 minutových individuálních lekcí (v rozmezí 16.00 – 20 hod.) je třeba si domluvit telefonicky na 721 701 686 nebo emailem!

Cena: 4 500 Kč

Přihlásit se

Co o nás říkají úspěšní absolventi kurzů?

Kurz beze zbytku naplnil moje představy a očekávání. Byla jsem maximálně spokojená, způsob vedení kurzu ze strany lektora byl profesionální, oceňuji zejména jasné a srozumitelné vysvětlení všeho, co bylo třeba, praktické zkoušení a vstřícný a pohodový přístup. Kurz mi jako začátečníkovi velice pomohl. Moc rád si zvolím některý z navazujících kurzu a budu se těšit na další setkání!

Petr N.

Kurz pro začátečníky

Pořídil jsem si novou zrcadlovku a nějakou dobu "bojoval" s jejím ovládáním. Kurz základů fotografování zrcadlovkou mi proto hodně pomohl v osvojení si základních návyků focení a pomohl mi převést teorické znalosti do praxe. Velmi příjemně lidsky a zároveň i perfektně odborně vedený kurz, po jehož absolvování mi spousta známých fotografů "laiků", ale i lidí zabývajících se focením na profesionálnější úrovni řekla, že jsem se velmi výrazně zlepšil!

Karel S.

Kurz základů fotografování zrcadlovkou

Po absolvování kurzu jsem odjížděla s úplně jiným náhledem na okolní svět a obličeje kolemjdoucích, a především obrovskou chutí fotit! Mnohokrát děkuji za skvělý, prakticky vedený a informacemi nabitý, kurz, který proběhl ve velmi příjemné atmosféře. Moc jsem si to užila a budu vás ráda dále doporučovat:-)

Pavla J.

Kurz tvůrčí fotografie

Na kurz jsem šla s tím, že fotím pěkné fotky převážně s využitím automatiky a nemusím řešit žádná ruční nastavení. Po absolvování kurzu už na automat v podstatě vůbec nefotím, naučila jsem se rychle triky, které v návodu nevyčtu a během jednoho dne, který byl zároveň skvělým odreagováním jsem se dozvěděla i důležité věci z teorie, na jejíž studium jinak nemám čas. Kurz vřele doporučuji všem, kteří se chtějí více ponořit do tajů fotografování a naučit se při focení experimentovat. Naučila jsem se nebát četných tlačítek na zrcadlovce a focení si teď mnohem více užívám.

Lenka V.

Kurz Speciál pro mírně pokročilé

Nezaujal vás tento kurz?

Další nabízené kurzy

Přihláška
  Další informace

  Zůstaňte v kontaktu

  Facebook Instagram

  Telefon
  +420 721 701 686

  E-mail
  info@nauctesefotit.cz