ŠKF

Navigace

ZÁKLADY FOTOGRAFOVÁNÍ ZRCADLOVKOU

28.11.2019

Přihlásit se Galerie absolventů kurzu

Kurz základů fotografování s digitální zrcadlovkou je určen především začínajícím či jen mírně pokročilým zájemcům pracujícím s digitální zrcadlovkou libovolné značky i typu (Nikon, Canon, Pentax ap.). Na kurz je vhodné vzít si svou vlastní zrcadlovku, případně i manuál - návod k fotoaparátu.

Galerie

Funkce zrcadlovky
Expoziční režimy zrcadlovky

Místo konání: Francouzská 4, Praha 2 > 10.00 - 13.30
Úroveň pokročilosti: začátečníci
Lektor: MgA. Ing. Miroslav Němeček

Cena: 990 Kč

Přihlásit se

Další informace o kurzu (záložky)

Kurz základů fotografování s digitální zrcadlovkou je určen především začínajícím či jen mírně pokročilým zájemcům pracujícím s digitální zrcadlovkou libovolné značky i typu (Nikon, Canon, Pentax, Olympus a další.). V kurzu se zájemci seznámí jak teoreticky tak i prakticky s ovládáním a základními funkcemi jednooké digitální zrcadlovky.

  • ruční i automatické ovládání CLONY a ČASU
  • nastavení expozičních režimů
  • nastavení citlivosti ISO
  • vyvážení bílé
  • režimy a metody ostření
  • kompenzace expozice
  • jak ovlivnit hloubku ostrosti
  • jak na pohybovou neostrost
  • jak rozumět histogramu a jiné další potřebné funkce

Maximální počet účastníků je 6.

Vedoucí lektor kurzu:  MgA. Ing. Miroslav Němeček

Cena: 990 Kč

Přihlásit se

Vlastní fotoaparát a manuál (příručka k fotoaparátu) jsou vhodné – nikoliv však podmínkou.

Cena: 990 Kč

Přihlásit se

KDE:  učebna ŠKF – Francouzská 4, Praha 2

KDY:  čtvrtek – 14. 11. 2019

OD KDY DO KDY:  10.00 – 13.30

 

Cena: 990 Kč

Přihlásit se

Co o nás říkají úspěšní absolventi kurzů?

Kurz beze zbytku naplnil moje představy a očekávání. Byla jsem maximálně spokojená, způsob vedení kurzu ze strany lektora byl profesionální, oceňuji zejména jasné a srozumitelné vysvětlení všeho, co bylo třeba, praktické zkoušení a vstřícný a pohodový přístup. Kurz mi jako začátečníkovi velice pomohl. Moc rád si zvolím některý z navazujících kurzu a budu se těšit na další setkání!

Petr N.

Kurz pro začátečníky

Pořídil jsem si novou zrcadlovku a nějakou dobu "bojoval" s jejím ovládáním. Kurz základů fotografování zrcadlovkou mi proto hodně pomohl v osvojení si základních návyků focení a pomohl mi převést teorické znalosti do praxe. Velmi příjemně lidsky a zároveň i perfektně odborně vedený kurz, po jehož absolvování mi spousta známých fotografů "laiků", ale i lidí zabývajících se focením na profesionálnější úrovni řekla, že jsem se velmi výrazně zlepšil!

Karel S.

Kurz základů fotografování zrcadlovkou

Po absolvování kurzu jsem odjížděla s úplně jiným náhledem na okolní svět a obličeje kolemjdoucích, a především obrovskou chutí fotit! Mnohokrát děkuji za skvělý, prakticky vedený a informacemi nabitý, kurz, který proběhl ve velmi příjemné atmosféře. Moc jsem si to užila a budu vás ráda dále doporučovat:-)

Pavla J.

Kurz tvůrčí fotografie

Na kurz jsem šla s tím, že fotím pěkné fotky převážně s využitím automatiky a nemusím řešit žádná ruční nastavení. Po absolvování kurzu už na automat v podstatě vůbec nefotím, naučila jsem se rychle triky, které v návodu nevyčtu a během jednoho dne, který byl zároveň skvělým odreagováním jsem se dozvěděla i důležité věci z teorie, na jejíž studium jinak nemám čas. Kurz vřele doporučuji všem, kteří se chtějí více ponořit do tajů fotografování a naučit se při focení experimentovat. Naučila jsem se nebát četných tlačítek na zrcadlovce a focení si teď mnohem více užívám.

Lenka V.

Kurz Speciál pro mírně pokročilé

Nezaujal vás tento kurz?

Další nabízené kurzy

Přihláška
Další informace

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram

Telefon
+420 721 701 686

E-mail
info@nauctesefotit.cz