ŠKF

Navigace


Praha fotografická 2017

Do 28.5. 2017 můžete na Staroměstské radnici v Praze navštívit výstavu již 21. ročníku soutěže PRAHA FOTOGRAFICKÁ. V rámci expozice jsou vystaveny fotografie i od pěti absolventů naší školy - Konstantina Tilberga, Zdeňka Tichého, Šárky Klímové, Marcely Kybalové a Bedřicha Helana, z nichž někteří získali významná ocenění hned v několika soutěžních kategoriích.

Staroměstská radnice

Staroměstské náměstí, Praha 1

10.4. – 28.5. 2017

Do 28.5. 2017 můžete na Staroměstské radnici v Praze navštívit výstavu již 21. ročníku soutěže PRAHA FOTOGRAFICKÁ. V rámci expozice jsou vystaveny fotografie i od pěti absolventů naší školy, Konstantina Tilberga, Zdeňka Tichého, Šárky Klímové, Marcely Kybalové  a Bedřicha Helana, z nichž někteří získali významná ocenění hned v několika soutěžních kategoriích – viz ZDE. Blahopřejeme!

Soutěž soustřeďuje snímky hlavního města, které vznikly v uplynulém roce a hodnotí je ve čtyřech kategoriích – Krása Prahy a její proměny, Lidé v Praze, Problémy Prahy a Kronika hlavního města..

Do soutěže bylo v letošním ročníku přihlášeno 949 fotografií od 105 autorů.


Další informace

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram

Telefon
+420 721 701 686

E-mail
info@nauctesefotit.cz