ŠKF

Navigace


ŠKF – ABSOLVENTI 2020

Výstava devíti absolventů Školy kreativní fotografie v Praze představuje veřejnosti jejich současné fotografické práce, které vznikaly jako volné soubory nebo praktická cvičení v rámci dvou kurzů tvůrčí fotografie na ŠKF. Výběr autorů a jejich prací pro tuto výstavu byl sestaven s ohledem k základní orientaci školy na subjektivně laděnou autorskou tvorbu a v širokém záběru rozmanitých fotografických žánrů, stylů a témat.

FOTOGALERIE JULISKA

Pod Juliskou 2, Praha 6, Podbaba

4. 3. — 19. 4. 2020

Výstava devíti absolventů Školy kreativní fotografie v Praze představuje veřejnosti jejich současné fotografické práce, které vznikaly jako volné soubory nebo praktická cvičení v rámci dvou kurzů tvůrčí fotografie na ŠKF. Výběr autorů a jejich prací pro tuto výstavu byl sestaven s ohledem k základní orientaci školy na subjektivně laděnou autorskou tvorbu a v širokém záběru rozmanitých fotografických žánrů, stylů a témat. Vedle technické a výtvarné erudice, svědčí vystavená díla rovněž o schopnosti jednotlivých tvůrců nenásilně vtahovat diváky do svých obrazových příběhů a promlouvat k nim citově zaujatou formou fotografické řeči.

Vystavující autoři:

Daniela Fridrichová, Michaela Fridrichová, Marcela Fröhlichová, Gabriela Chudáčková, Jana Kettnerová, Radka Kulhánková, Markéta Mašková, Ivan Roubal, Šárka Valášková


Další informace

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram

Telefon
+420 721 701 686

E-mail
info@nauctesefotit.cz