ŠKF

Navigace


FOTOSTART – výstava vítězných prací v Centru FotoŠkoda je prodloužena do 27. 10. !

FOTOSTART je celoroční fotografická soutěž pořádaná Školou kreativní fotografie v Praze (ŠKF), která je otevřená pro každého příležitostného fotografa, fotoamatéra či profesionála.

Minigalerie Centra FotoŠkoda, Vodičkova 37, Praha 1

Soutěž FOTOSTART 2023 – 9. ročník – výstava vítězných prací

18. 9. – 7. 10. 2023 /prodlouženo do 27. 10. 2023/

. . .

FOTOSTART je celoroční fotografická soutěž pořádaná Školou kreativní fotografie v Praze (ŠKF), která je otevřená pro každého příležitostného fotografa, fotoamatéra či profesionála. Pět soutěžních témat umožní každému účastníkovi soutěže porovnat si své fotografické schopnosti a dovednosti a získat případně i některou ze zajímavých cen, jakými jsou kupříkladu slevové certifikáty na kurzy ŠKF, slevové poukazy na nákup fotografických služeb v Centru FotoŠkoda, celoroční předplatné časopisu FotoVideo či automatickou účast na závěrečné výstavě vítězných a oceněných prací. Hlavním partnerem pořadatele soutěže je Centrum FotoŠkoda v Praze.

9. ročníku soutěže FOTOSTART se zúčastnilo 649 soutěžících, kteří do ní souhrnem zaslali 2836 fotografií.

Celkovým vítězem 9. ročníku soutěže FOTOSTART se stala Gabriela Trousilová se součtem 320 bodů ze všech pěti soutěžních kol.

Na 2. místě se umístila Hana Pešková se ziskem 240 bodů.

Na 3. místě se umístila Lenka Zavadilová se ziskem 230 bodů.

 

Odborná porota pracuje ve složení:

MgA. Ing. Miroslav Němeček, Ing. Jana Kupčáková a MgA. Jaromír Santler

Vystavující autoři:

Iva Bečvářová, Michal Behuliak, Klára Borecká, Pavlína Číčelová, Jozef Danyi, Naďa Faltusová, Lucie Faltýnková, Pavel Hujíček, Jan „Kočičák“ Kočí, Nela Kubánková, Helena Leitnerová, Ivana Lhotáková, Hana Neumann, Ondřej Novák, Robert Palička, Hana Pešková, Karin Petrskovská, Helena Poulová, Lucie Roubíčková, Kateřina Skalíková, Soňa Šerá, Pavel Šindelář, Gabriela Trousilová, Lenka Zavadilová, Květa Závadová, Eva Židův

10. ročník soutěže FOTOSTART právě zahajuje!

Více o soutěži na www.nauctesefotit.cz nebo www.fotostart.cz


Další informace

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram

Telefon
+420 721 701 686

E-mail
info@nauctesefotit.cz