ŠKF

Navigace


Jarka Novotná – HOSTINEHOSTI

Fotografický projekt absolventky naší školy, Jarky Novotné, je ve své podstatě neokázalým existenciálně laděným zamyšlením, v němž se autorka obrazově hravou metaforickou formou dotýká vnitřního světa našich soukromých obav, stejně jako obecně sdílených civilizačních úzkostí a nejistot.

FOTOGALERIE JULISKA

Pod Juliskou 2, Praha 6, Podbaba

14. 12. 2023 — 14. 2. 2024

Vernisáž: 13. 12. od 18h. v Galerii Juliska /DDM hl.m. Prahy, Pod Juliskou 2, Praha 6, Podbaba/.

Fotografický projekt absolventky naší školy, Jarky Novotné, je ve své podstatě neokázalým existenciálně laděným zamyšlením, v němž se autorka obrazově hravou metaforickou formou dotýká vnitřního světa našich soukromých obav, stejně jako obecně sdílených civilizačních úzkostí a nejistot.

Těšíme se s Vámi na vernisáži na viděnou!

 


Další informace

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram

Telefon
+420 721 701 686

E-mail
info@nauctesefotit.cz