ŠKF

Navigace


Jarka Novotná – HOSTINEHOSTI

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu skvělé fotografky a nedávné absolventky rekvalifikačního kurzu naší školy, Jarky Novotné. Tentokrát do Městského kina v Novém Boru.

Městské kino Nový Bor, Smetanova 523

Vernisáž: 7. března 2024 od 18 hod.

Úvodní slovo pronese vedoucí ŠKF v Praze, Miroslav Němeček.

Výstava potrvá do 30. 4. 2024

Otevřeno denně: PO-PÁ 17-21 h., SO-NE 15-21 h.
Vstupné: 70 Kč.

S vernisáží zároveň proběhne i koncert Ondřeje Smeykala.

Fotografický projekt HOSTINEHOSTI, absolventky naší školy, Jarky Novotné, je ve své podstatě neokázalým existenciálně laděným zamyšlením, v němž se autorka obrazově hravou metaforickou formou dotýká vnitřního světa našich soukromých obav, stejně jako obecně sdílených civilizačních úzkostí a nejistot.

Těšíme se s Vámi na vernisáži na viděnou!

Jarka Novotná má široký tvůrčí rozsah. Mimo jiné je i výtvarnicí, ilustrátorkou a autorkou několika knih, ve kterých často propojuje fotografie, obrazy a básně haiku. Prvotní tvůrčí inspirací jí byly krajinné motivy Jizerských hor a ačkoli dnes žije v Praze, zaměřuje se na fotografování zemědělské krajiny a přírodních detailů. Jarčiny fotografie se prosazují i v soutěžích a na fotofestivalech, jako jsou např. Czech Nature Photo, Fotostart či Blatenský fotofestival.

Další informace

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram

Telefon
+420 721 701 686

E-mail
info@nauctesefotit.cz