ŠKF

Navigace


Jarka Novotná – HOSTINEHOSTI

Fotografický projekt HOSTINEHOSTI, absolventky naší školy, Jarky Novotné, je ve své podstatě neokázalým existenciálně laděným zamyšlením, v němž se autorka obrazově hravou metaforickou formou dotýká vnitřního světa našich soukromých obav, stejně jako obecně sdílených civilizačních úzkostí a nejistot.

Vršovické literární centrum Waldes

Moskevská 57, Praha 10

Vernisáž: 3. června 2024 od 18 hod.

Výstava potrvá do 28. 6. 2024  (otevřeno 14-17 h. na vyžádání v knihkupectví)

♦♦♦

Fotografický projekt HOSTINEHOSTI, absolventky naší školy, Jarky Novotné, je ve své podstatě neokázalým existenciálně laděným zamyšlením, v němž se autorka obrazově hravou metaforickou formou dotýká vnitřního světa našich soukromých obav, stejně jako obecně sdílených civilizačních úzkostí a nejistot.

Těšíme se s Vámi na vernisáži na viděnou!

♦♦♦

Jarka Novotná má široký tvůrčí rozsah. Mimo jiné je i výtvarnicí, ilustrátorkou a autorkou několika knih, ve kterých často propojuje fotografie, obrazy a básně haiku. Prvotní tvůrčí inspirací jí byly krajinné motivy Jizerských hor a ačkoli dnes žije v Praze, zaměřuje se na fotografování zemědělské krajiny a přírodních detailů. Jarčiny fotografie se prosazují i v soutěžích a na fotofestivalech, jako jsou např. Czech Press Photo, Czech Nature Photo, Fotostart či Blatenský fotofestival.


Další informace

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram

Telefon
+420 721 701 686

E-mail
info@nauctesefotit.cz