ŠKF

Navigace


Přednášky a workshopy v CFŠ

PŘEDNÁŠKY A WORKSHOPY

Fototechnika a zpracování fotografií v CFS bude předběžně zahrnovat: Stručný přehled základní nabídky fotoaparátů i fotografického příslušenství v CFS s informacemi o nejdůležitějších značkách a konstrukčních typech fotoaparátů, jejich specifických funkcích, podobnostech i odlišnostech. Dále pak důležité informace o procesu předtiskové přípravy i vlastního zpracování fotografií v minilabu či v tiskovém studiu CFS. Součástí budou i praktické rady a ukázky při výrobě fotoknihy.

Předběžné termíny konání: ??? 2016

Místo konání: Centrum FotoŠkoda – Vodičkova 37, Praha 1

Čas: 10-15h.

Video a střih (lektor: Petr Brynda) a Street photography (lektor: Vojta Kubec)

Video a střih – vše co potřebujete vědět o úpravách a střihu Vašich domácích videí – základní nabídka nejpoužívanějších video-editorů, rady a tipy pro správný, hladký střih jednotlivých záběrů, pro propojení obrazu a zvuku, pro archivaci natočených záběrů, nejběžnějších formátů videa apod.

Street photo – názorné ukázky z oblasti tzv. street photography s odborným komentářem Vojty Kubce – nejčastěji se vyskytující chyby, praktické rady a doporučení pro nastavení důležitých funkcí fotoaparátu, pro práci s bleskem a dalším příslušenstvím, pro efektivní orientaci a práci v terénu apod.

Termíny konání: ??? 2016

Místo konání: Centrum FotoŠkoda – Vodičkova 37, Praha 1

Čas: 9-14h.


Další informace

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram

Telefon
+420 721 701 686

E-mail
info@nauctesefotit.cz