ŠKF

Navigace

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE s Mirkem Němečkem

29.05.2024

Přihlásit se Galerie absolventů kurzu

MgA. Ing. Miroslav Němeček - vedoucí Školy kreativní fotografie, kurátor desítek fotografických výstav a dlouholetý porotce řady fotografických soutěží (soutěž Fotograf roku časopisu FotoVideo, soutěž Fotostart a jiné.) - ohodnotí vaše fotografie po stránce technické, výtvarné i umělecké. Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodných fotografií do různých soutěží nebo vybrat ty nejlepší své snímky pro přijímací řízení na uměleckou školu nebo pro prezentaci na fotofestivalu či pro svou samostatnou výstavu, jste tady na správném místě a u správné osoby. V rámci této konzultace (portfolio review) je věnován prostor libovolným dotazům týkajícím se vašich fotografií, častěji se vyskytujícím a opakujícím se chybám, vhodnosti práce s konkrétním typem fotoaparátu, způsobu a vhodnosti adjustace snímků pro konkrétní užití apod. Pro účastníky soutěže FOTOSTART a aktuální studenty ŠKF >> SLEVA 25%. Více viz "Obsah a cíl kurzu".

Galerie

foto: Dana Marková
Tereza Dvořáková: Život je závod
Kristýna Chromá: Včelka
Zdenka Janásková: Úsměv prosím!
Aneta Baliharová: Šipka
Jan Faltus: Rodina
Jan Bejvl: Lenka
foto: Tereza Šídlová
Michaela Frýdová: Domácí šelma
Miluše Převrátilová: Mlhavý den u Vltavy
Anna Rádlová: Ago

Místo konání: Francouzská 4, Praha 2 >> středa od 16h., 17h. nebo 18hod.
Úroveň pokročilosti: začátečníci i pokročilí
Lektor: MgA. Ing. Miroslav Němeček

Cena: 1 500 Kč

Přihlásit se

Další informace o kurzu (záložky)

Konzultace nad fotografiemi s vedoucím lektorem ŠKF, Miroslavem Němečkem.

 • Konzultace trvá 55 min.
 • Konzultace probíhají dle domluvy od 16h., 17h. nebo 18h.
 • Váš vybraný čas konzultace napište prosím do přihlášky!
 • Konzultace musí být objednána zájemcem nejpozději 48 hod. (2 dny) před jejím termínem! Objednávka musí být potvrzena ze strany ŠKF zpáteční emailovou zprávou (i s platebními údaji pro zájemce) nejpozději do 24h. po odeslání objednávky. Platbu za konzultaci je pak třeba uskutečnit obratem, tedy co nejdříve.
 • Konzultace probíhá nad donesenými fotografiemi (fotky na papíře z tiskárny či z minilabu nebo na flešce ve formátu jpg).
 • Zájemce o konzultaci přinese max. 30 svých fotografií libovolného tématu i velikosti dle vlastního výběru.
 • Při přihlášení se ke konzultaci, pokud jste registrovaný účastník soutěže FOTOSTART, uveďte prosím heslo:  SLEVA FOTOSTART
 • Při přihlášení se ke konzultaci, pokud jste v současné době studentem ŠKF, uveďte prosím heslo:  SLEVA STUDENT

Možná náplň konzultace (prokonzultovat lze ale prakticky cokoliv…)

 • Pro každého účastníka zahrnuje konzultace, vedle detailnějšího ohodnocení donesených fotografií i konkrétní praktická doporučení pro vylepšení celkové kvality jeho fotografické tvorby.
 • Výběr jednotlivých snímků nebo i celého fotografického souboru pro přijímačky na střední či vysokou uměleckou školu
 • Výběr jednotlivých snímků nebo i celého fotografického souboru do konkrétní fotografické soutěže nebo pro festivalovou prezentaci
 • Vhodný výběr fotografií pro výstavní účely, jakož i pro konkrétní výstavní prostor (kavárnu, restauraci, konkrétní galerii apod.)
 • Vhodný typ fotoaparátu a fotografického příslušenství pro Vaši tvorbu
 • Vhodnost Vašeho zaměření na konkrétní fotografickou oblast, téma či žánr
 • Pro zájemce o studium na ITF Slezské Univerzity v Opavě. Této konzultace je možno využít k ohodnocení a vylepšení fotografického souboru, který se chystáte na tuto uměleckou školu odesílat.
 • Registrovanému účastníkovi soutěže FOTOSTART poskytne navíc konzultant několik důležitých rad a tipů, týkajících se vhodného výběru fotografií do jednotlivých témat soutěže FOTOSTART apod.

atd. atd.

Cena: 1 500 Kč

Přihlásit se

Při přihlášení se ke konzultaci, pokud jste registrovaný účastník soutěže FOTOSTART, uveďte prosím heslo:  SLEVA FOTOSTART

Při přihlášení se ke konzultaci, pokud jste v současné době studentem ŠKF, uveďte prosím heslo:  SLEVA STUDENT

 • Konzultace probíhá nad donesenými fotografieme (fotky na papíře z tiskárny či z minilabu nebo na flešce ve formátu jpg).
 • Zájemce o konzultaci přinese max. 30 svých fotografií libovolného tématu i velikosti dle vlastního výběru.

Cena: 1 500 Kč

Přihlásit se

Viz Obsah a cíl kurzu

Cena: 1 500 Kč

Přihlásit se

Co o nás říkají úspěšní absolventi kurzů?

Kurz beze zbytku naplnil moje představy a očekávání. Byla jsem maximálně spokojená, způsob vedení kurzu ze strany lektora byl profesionální, oceňuji zejména jasné a srozumitelné vysvětlení všeho, co bylo třeba, praktické zkoušení a vstřícný a pohodový přístup. Kurz mi jako začátečníkovi velice pomohl. Moc rád si zvolím některý z navazujících kurzu a budu se těšit na další setkání!

Petr N.

Kurz pro začátečníky

Pořídil jsem si novou zrcadlovku a nějakou dobu "bojoval" s jejím ovládáním. Kurz základů fotografování zrcadlovkou mi proto hodně pomohl v osvojení si základních návyků focení a pomohl mi převést teorické znalosti do praxe. Velmi příjemně lidsky a zároveň i perfektně odborně vedený kurz, po jehož absolvování mi spousta známých fotografů "laiků", ale i lidí zabývajících se focením na profesionálnější úrovni řekla, že jsem se velmi výrazně zlepšil!

Karel S.

Kurz základů fotografování zrcadlovkou

Po absolvování kurzu jsem odjížděla s úplně jiným náhledem na okolní svět a obličeje kolemjdoucích, a především obrovskou chutí fotit! Mnohokrát děkuji za skvělý, prakticky vedený a informacemi nabitý, kurz, který proběhl ve velmi příjemné atmosféře. Moc jsem si to užila a budu vás ráda dále doporučovat:-)

Pavla J.

Kurz tvůrčí fotografie

Na kurz jsem šla s tím, že fotím pěkné fotky převážně s využitím automatiky a nemusím řešit žádná ruční nastavení. Po absolvování kurzu už na automat v podstatě vůbec nefotím, naučila jsem se rychle triky, které v návodu nevyčtu a během jednoho dne, který byl zároveň skvělým odreagováním jsem se dozvěděla i důležité věci z teorie, na jejíž studium jinak nemám čas. Kurz vřele doporučuji všem, kteří se chtějí více ponořit do tajů fotografování a naučit se při focení experimentovat. Naučila jsem se nebát četných tlačítek na zrcadlovce a focení si teď mnohem více užívám.

Lenka V.

Kurz Speciál pro mírně pokročilé

Nezaujal vás tento kurz?

Další nabízené kurzy

Přihláška
  Další informace

  Zůstaňte v kontaktu

  Facebook Instagram

  Telefon
  +420 721 701 686

  E-mail
  info@nauctesefotit.cz