ŠKF

Navigace

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

16.10.2019

Přihlásit se Galerie absolventů kurzu

Vedoucí lektor ŠKF a předseda poroty soutěže FOTOSTART ohodnotí a okomentuje vaše fotografie po stránce technické, kompoziční, výtvarné i umělecké. Prostor bude věnován libovolným dotazům týkajícím se vašich fotografií, často se vyskytujícím a opakujícím se chybám, způsobu i vhodnosti práce s konkrétním typem fotoaparátu apod. Součástí konzultace budou tedy konkrétní rady, tipy a doporučení pro zlepšení kvality vaší fotografické tvorby a u účastníků soutěže FOTOSTART například i praktické rady týkající se vhodného výběru fotografií do jednotlivých soutěžních kol této soutěže, včetně dalších doporučení, která mohou v budoucnu zvýšit vaše šance na úspěch. Pro účastníky soutěže FOTOSTART a aktuální studenty ŠKF >> SLEVA 30%. Více viz "Obsah a cíl kurzu".

Galerie

Dana Marková - 1001, 1002, 1003 ...
Tereza Dvořáková, Život je závod
Kristýna Chromá, Včelka
Zdenka Janásková, Úsměv prosím
Aneta Baliharová, Šipka
Jan Faltus, Rodina
Jan Bejvl, Lenka
Tereza Šídlová, Když se cesty rozdělí
Michaela Frýdová, Domácí šelma
Miluše Převrátilová, Mlhavý den u Vltavy
Anna Rádlová, Ago v krásných barvách podzimu

Místo konání: Francouzská 4, Praha 2 >> středa od 15h. nebo 16h.
Úroveň pokročilosti: začátečníci i pokročilí
Lektor: MgA. Ing. Miroslav Němeček

Cena: 900 Kč

Přihlásit se

Další informace o kurzu (záložky)

Konzultace nad fotografiemi s vedoucím lektorem ŠKF, Miroslavem Němečkem.

 • Konzultace trvá 45 min.
 • Konzultace probíhají od 15h. nebo 16h.
 • Váš vybraný čas konzultace napište prosím do přihlášky!
 • Konzultace musí být objednána zájemcem nejpozději 48 hod. (2 dny) před jejím termínem! Objednávka musí být potvrzena ze strany ŠKF zpáteční emailovou zprávou nejpozději do 24h. po odeslání objednávky.
 • Konzultace probíhá nad donesenými fotografiemi (fotky na papíře z tiskárny či z minilabu nebo na CD či flešce ve formátu jpg).
 • Zájemce o konzultaci přinese max. 30 svých fotografií libovolného tématu i velikosti dle vlastního výběru.
 • Při přihlášení se ke konzultaci, pokud jste registrovaný účastník soutěže FOTOSTART, uveďte prosím heslo:  SLEVA FOTOSTART
 • Při přihlášení se ke konzultaci, pokud jste v současné době studentem ŠKF, uveďte prosím heslo:  SLEVA STUDENT

Náplň konzultace:

 • Pro každého účastníka zahrnuje konzultace, vedle detailnějšího hodnocení fotografií i praktická doporučení pro znatelné vylepšení kvality jeho současné i budoucí fotografické tvorby.
 • Registrovanému účastníkovi v soutěže FOTOSTART poskytne navíc lektor řadu důležitých rad a tipů, týkající se kupříkladu správného výběru fotografií do jednotlivých soutěžních kol soutěže FOTOSTART, případně i jiných fotografických soutěží apod.

Prokonzultovat lze ale prakticky cokoliv, například:

 • – vhodný typ fotoaparátu a fotografického příslušenství pro Vaši tvorbu
 • – vhodnost Vašeho zaměření na konkrétní fotografickou oblast, téma či žánr
 • výběr jednotlivých snímků nebo i celého fotografického souboru pro přijímačky na střední či vysokou uměleckou školu
 • – vhodný výběr fotografií pro výstavní účely, jakož i pro konkrétní výstavní prostor (kavárnu, restauraci, konkrétní galerii apod.)

atd. atd.

Cena: 900 Kč

Přihlásit se

Při přihlášení se ke konzultaci, pokud jste registrovaný účastník soutěže FOTOSTART, uveďte prosím heslo:  SLEVA FOTOSTART

Při přihlášení se ke konzultaci, pokud jste v současné době studentem ŠKF, uveďte prosím heslo:  SLEVA STUDENT

 • Konzultace probíhá nad donesenými fotografieme (fotky na papíře z tiskárny či z minilabu nebo na CD či flešce ve formátu jpg).
 • Zájemce o konzultaci přinese max. 30 svých fotografií libovolného tématu i velikosti dle vlastního výběru.

Cena: 900 Kč

Přihlásit se

Viz Obsah a cíl kurzu

Cena: 900 Kč

Přihlásit se

Co o nás říkají úspěšní absolventi kurzů?

Kurz beze zbytku naplnil moje představy a očekávání. Byla jsem maximálně spokojená, způsob vedení kurzu ze strany lektora byl profesionální, oceňuji zejména jasné a srozumitelné vysvětlení všeho, co bylo třeba, praktické zkoušení a vstřícný a pohodový přístup. Kurz mi jako začátečníkovi velice pomohl. Moc rád si zvolím některý z navazujících kurzu a budu se těšit na další setkání!

Petr N.

Kurz pro začátečníky

Pořídil jsem si novou zrcadlovku a nějakou dobu "bojoval" s jejím ovládáním. Kurz základů fotografování zrcadlovkou mi proto hodně pomohl v osvojení si základních návyků focení a pomohl mi převést teorické znalosti do praxe. Velmi příjemně lidsky a zároveň i perfektně odborně vedený kurz, po jehož absolvování mi spousta známých fotografů "laiků", ale i lidí zabývajících se focením na profesionálnější úrovni řekla, že jsem se velmi výrazně zlepšil!

Karel S.

Kurz základů fotografování zrcadlovkou

Po absolvování kurzu jsem odjížděla s úplně jiným náhledem na okolní svět a obličeje kolemjdoucích, a především obrovskou chutí fotit! Mnohokrát děkuji za skvělý, prakticky vedený a informacemi nabitý, kurz, který proběhl ve velmi příjemné atmosféře. Moc jsem si to užila a budu vás ráda dále doporučovat:-)

Pavla J.

Kurz tvůrčí fotografie

Na kurz jsem šla s tím, že fotím pěkné fotky převážně s využitím automatiky a nemusím řešit žádná ruční nastavení. Po absolvování kurzu už na automat v podstatě vůbec nefotím, naučila jsem se rychle triky, které v návodu nevyčtu a během jednoho dne, který byl zároveň skvělým odreagováním jsem se dozvěděla i důležité věci z teorie, na jejíž studium jinak nemám čas. Kurz vřele doporučuji všem, kteří se chtějí více ponořit do tajů fotografování a naučit se při focení experimentovat. Naučila jsem se nebát četných tlačítek na zrcadlovce a focení si teď mnohem více užívám.

Lenka V.

Kurz Speciál pro mírně pokročilé

Nezaujal vás tento kurz?

Další nabízené kurzy

Přihláška
Další informace

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram

Telefon
+420 721 701 686

E-mail
info@nauctesefotit.cz