ŠKF

Navigace

STREET PHOTO I. – workshop

01.06.2024

Přihlásit se Galerie absolventů kurzu

Dlouhodobě jeden z nejžádanějších workshopů v Praze je určen pro kohokoliv, kdo obdivuje atmosféru ulice s jejími nejrozmanitějšími situacemi a "drobnými" lidskými příběhy. Přijďte si vyzkoušet jeden z nejvíce vyhledávaných fotografických žánrů současnosti společně s mistrem nad jiné povolaným - s fotografkou Janou Kupčákovou. Jana je neobyčejně činorodá autorka, která tráví spoustu času na cestách po celém světě a má za sebou mimo jiné už celou řadu výstav, odborných přednášek, časopiseckých medailónků a prestižních fotografických ocenění. >> Obsah workshopu a přihlašovací formulář naleznete níže.

Galerie

foto: J. Kupčáková
J. K.
foto: J. K.
J. K.
foto: J. Kupčáková
foto: J. Kupčáková
foto: J. K.
foto: J. Kupčáková
J. K.
J. K.

Místo konání: centrum Prahy >> 12.00 - 17.00
Úroveň pokročilosti: začátečníci a mírně pokročilí
Lektor: Ing. Jana Kupčáková

Cena: 1 800 Kč

Přihlásit se

Další informace o kurzu (záložky)

 • Kurz je určen pro kohokoliv, kdo obdivuje atmosféru ulice s jejími nejrozmanitějšími situacemi a “drobnými” lidskými příběhy.
 • Fotografování bude probíhat v reálném prostředí centra Prahy s využitím pouze denního stávajícího světla.
 • Kurz je určen pro max. 8 účastníků.
 • KRÁTKÉ ZAHÁJENÍ: ve 12.00 v učebně ŠKF (Francouuzská 4, Praha 2 /u náměstí Míru/, 2. patro)
 • PLÁNOVANÁ TRASA: centrum Prahy
 • Výběr a hodnocení snímků bude probíhat průběžně během konání workshopu příp. i po jeho skončení v učebně ŠKF.

Cena: 1 800 Kč

Přihlásit se
 • Kurz je určen pro kohokoliv, kdo má byť jen základní znalosti týkající se ovládání svého fotoaparátu.
 • S sebou si vezměte libovolný typ fotoaparátu s prázdnou paměťovou kartu a nabitou baterií.

Cena: 1 800 Kč

Přihlásit se

Termín konání workshopu: sobota 1.6. 2024 od 12.00 do 17.00

 • KRÁTKÉ ZAHÁJENÍ: ve 12.00 v učebně ŠKF (Francouzská 4, Praha 2 /u náměstí Míru/, 2. patro – směr vnitroblok)
 • PLÁNOVANÁ TRASA: centrum Prahy
 • Výběr a hodnocení snímků bude probíhat průběžně během konání workshopu příp. i po jeho skončení v učebně ŠKF na nám. Míru (Francouzská 4, Praha 2).

Cena: 1 800 Kč

Přihlásit se

Co o nás říkají úspěšní absolventi kurzů?

Kurz beze zbytku naplnil moje představy a očekávání. Byla jsem maximálně spokojená, způsob vedení kurzu ze strany lektora byl profesionální, oceňuji zejména jasné a srozumitelné vysvětlení všeho, co bylo třeba, praktické zkoušení a vstřícný a pohodový přístup. Kurz mi jako začátečníkovi velice pomohl. Moc rád si zvolím některý z navazujících kurzu a budu se těšit na další setkání!

Petr N.

Kurz pro začátečníky

Pořídil jsem si novou zrcadlovku a nějakou dobu "bojoval" s jejím ovládáním. Kurz základů fotografování zrcadlovkou mi proto hodně pomohl v osvojení si základních návyků focení a pomohl mi převést teorické znalosti do praxe. Velmi příjemně lidsky a zároveň i perfektně odborně vedený kurz, po jehož absolvování mi spousta známých fotografů "laiků", ale i lidí zabývajících se focením na profesionálnější úrovni řekla, že jsem se velmi výrazně zlepšil!

Karel S.

Kurz základů fotografování zrcadlovkou

Po absolvování kurzu jsem odjížděla s úplně jiným náhledem na okolní svět a obličeje kolemjdoucích, a především obrovskou chutí fotit! Mnohokrát děkuji za skvělý, prakticky vedený a informacemi nabitý, kurz, který proběhl ve velmi příjemné atmosféře. Moc jsem si to užila a budu vás ráda dále doporučovat:-)

Pavla J.

Kurz tvůrčí fotografie

Na kurz jsem šla s tím, že fotím pěkné fotky převážně s využitím automatiky a nemusím řešit žádná ruční nastavení. Po absolvování kurzu už na automat v podstatě vůbec nefotím, naučila jsem se rychle triky, které v návodu nevyčtu a během jednoho dne, který byl zároveň skvělým odreagováním jsem se dozvěděla i důležité věci z teorie, na jejíž studium jinak nemám čas. Kurz vřele doporučuji všem, kteří se chtějí více ponořit do tajů fotografování a naučit se při focení experimentovat. Naučila jsem se nebát četných tlačítek na zrcadlovce a focení si teď mnohem více užívám.

Lenka V.

Kurz Speciál pro mírně pokročilé

Nezaujal vás tento kurz?

Další nabízené kurzy

Přihláška
  Další informace

  Zůstaňte v kontaktu

  Facebook Instagram

  Telefon
  +420 721 701 686

  E-mail
  info@nauctesefotit.cz